KONST / Litografier / Färglitografi 16152071
nr 1615 2071
Olle Bonniér
(1925-2016), Sverige
Signerad, numrerad 133/160, oramat löst blad. Färglitografi. Bladets mått: 52x16 cm
Olle Bonniér, född 1925 i Los Angeles, USA, svensk bildkonstnär, död 2016.
Utrop:
600 kr
Såld:
700 kr
måndag 22 april 2024
kl 18:11:05
400 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
600 kr
22 apr
Olle Bonniér
Läs mer om Olle Bonniér